01 Nisan 2013

Garanti Bankası Yanlış Sınıf HGS Verimi!

Geçen günlerde hgs uygulamasının başlaması ile birlikte babam ticari aracı için hesabı bulunan garanti bankasından hgs almak için bir başvuru yaptı ve ruhsat fotokopisini verdikten sonra 30 lira yükleyerek hgs bandını aldı. alınan hgs bandı birinci sınıf araçlar içinmiş bizim aracımız 2. sınıf araç statüsüne girmekte imiş. bu nedenden dolayı 19 lira ceza yedik ve bu cezanın tekrarlanmaması adına hgs bandımızı değiştirmeye karar verdik. Bunun için bankaya müracaat ettik ve bandı geri verdik. İçerisindeki 25 liranın babamın kredi kartına yatırılacağını söylediler. Ancak hesap kesim dönemi geçmesine karşın para kredi kartı hesabına hala yatırılmadı.

Ceyhun 182 Okunma

Cevaplar

  • Ceyhun25 Temmuz 2013

    garanti bankasından bu konunun çözümü ile ilgili hiç bir çözüm üretilmemesinin yanında şikayetimle ilgili bana olumsuz bir görüşte bildirilmedi.

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön