03 Mayıs 2016

Garanti Bankası Yanlış Mesaj Bildirimleri!

Annemin bundan bir süre önce Garanti Bankası kredi kartı vardı. Tüm borcunu kapatarak, kartı iptal ettirdi. Bir süre sonra telefonuna mesaj geldi, borcu olduğu yazıyordu. Mesaj gelen numarada muhatap bulunamadığı için en yakın şubeye gitti. Şubeden, mesajın yanlışlıkla gönderilmiş olduğu, hiçbir borcu olmadığı söylendi. Geçen akşam aynı mesaj yeniden geldi.

Müşteri hizmetlerini aradık. Kartını kapattığı için bilgilerine ulaşamadıklarını, şubeye gitmesi gerektiği söylendi (yine). Benim annem, 65 yaşında. Bankanın yaptığı bir "yanlışlık" yüzünden ne diye şubeye gitsin? Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır? Üstelik nasıl bir sistem kullanılıyor ki 65 yaşındaki kadını tereddütte bırakıyorlar? Mesajlar gelmeye devam ediyor. Garanti Bankası uyuyor galiba!

Hande 100 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn. Hande D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön