Garanti Bankası Yanlış Kurye İle İş Yapıyor!

Fatih S. |

Bayram öncesinde Garanti Bankası'ndan gönderilen kredi kartımı bayram öncesi alamadığım gibi bayram sonrasında da halen alamıyorum . Yaklaşık 20 gün geçmesine rağmen bankanın çalıştığı firma olan Kuryenet'i defalarca aramama rağmen sonuç vermedi . Gerekirse biz gelip alalım dememize rağmen, görevlinin verdiği yanıt hayır veremeyiz prosedürler var yanıtını aldım . Garanti Bankası, işini ciddiye alan bir firma ile çalışması gerekir.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih S.
  01 Eylül
  12:02

  o numaralarla görüştük ama hiçbir çözüme ulaşamadık..kargo firması kendi kafasına ve keyfine göre teslim ediyor..ben ne dersem o olu diyor ..bayram öncesi alamadığım gibi bayram sonrasındada defalarca telefon açmama rağmen bugün yarın deyip oyaladılar ben gelip alayım deyince olmaz yerinizde vermemiz gerekir dediler

 • 29 Ağustos
  10:05

  Müşterimiz Sn. Fatih S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş