Garanti Bankası Yanlış Kayıt Mağduruyum!

Musa Ş. |

Yaklaşık 1 yıl önce Garanti Bankası çağrı merkezi tarafından aranılıp kredi kartı isteyip istemediğim soruldu. Başta istemiyorum dememe rağmen call center personelinin ısrarı üzerine tamam deyip kurtulayım diyerek kabul ettim. Ancak yetkili arkadaş kimlik bilgilerimi anne kızlık soyadımı yanlış yazmış olduğu için chipi bozulan kredi kartımı ne yenileyebiliyorum ne de iptal ettirebiliyorum. Karta ödemem gereken bir borcum var ancak kart çalışmadığı için ATM den işlem yapamıyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda illede anne kızlık soyadı diyorlar ama bankanın kendi personelinin yapmış olduğu bir hatanın ceremesini ben çekiyorum. Cevap olarak sakın bana şubeye gitmem şeklinde akıl vermeyin.

Etiketler :

Kredi Kart Şifre İşlemleri Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Musa Ş.
  01 Aralık
  13:23

  Değerlendirmeniz sonucunda inşallah. Yapmış olduğunuz hatayı kabul edip düzeltilmesi gereken hataları düzeltirsiniz, aksi takdirde kredi kartında mevcut bulunan borç bakiyemi kartı ATM de kullanamadığım için ödeyemeyeceğim ve süreç sonucunda tarafıma açılacak bir icra takibi sonrası sicilime böyle bir şeyin işlenmesi halinde yasal haklarımı kullanarak maddi manevi tazminat davası açacağımı şimdiden bildiririm.

 • 01 Aralık
  12:52

  Müşterimiz Sn. Musa Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş