29 Eylül 2014

Garanti Bankası Yanlış Ekstre Gönderilmesi!

2 aydır Garanti Bankası tarafından mailime yanlış ekstre gönderiliyor. Benimle aynı isim ve soy isimli bir şahsın son 2 aydır (ağustos-eylül) ekstrelerini tarafıma gönderiyorlar. Geçen sefer gönderdiklerinde aramama rağmen, bu ay yine aynı şeyi yaptılar. Gönderdikleri ekstrenin ait olduğu şahsın borcundan dolayı; borcun bana ait olduğunu düşündükleri için ailemle sıkıntılar yaşadım.

Ayrıca benden yine 3 ay önce kart aidatı adı altında 60 lira civarı bir rakam aldılar. Bu haksız aldıkları aidat ücreti için de Garanti Bankası'ndan şikayetçiyim. 2 kartım var ve 2 kartımı da kapatmak düşüncesindeyim.

Şahin 406 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Eylül 2014

    Müşterimiz Şahin K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön