Hacer E. Teşekkür Mesajı

Garanti Bankası na ilgisi için teşekkür ederim param iade edilmiştir.

Garanti Bankası Yanlış Bir Karta Yaptığım Ödemenin İadesini Yapmıyor..

Hacer E. |

8 Nisan günü kredi kartıma başka bir bankadaki hesabımdan EFT yoluyla ödeme yapacaktım ancak kart numarasını yanlış tuşladığım için ödeme başka bir hesaba yapıldı. Bankam Garanti Bankası'ndan iade talebinde bulundu ama hala para hesabıma geçmedi üstelik yanlış girdiğim kat numarası da Garanti Bankası'nda aktif olmayan bir kart günlerdir çağrı merkezini arıyorum ama kimse bir çözüm bulamıyor.

Garanti bankası'yla yıllardır çalışıyorum ama bu kadar vurdumduymaz olduklarını bilmiyordum, bugün sonuçlanmazsa konuyu Tüketici Mahkemesi'ne taşıyacağım.

Etiketler :

Havale- Eft Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hacer E.
  25 Nisan
  14:53

  Garanti Bankası na ilgisi için teşekkür ederim param iade edilmiştir.

 • Hacer E.
  12 Nisan
  11:35

  Bugün içinde paramın iade edilmesini istiyorum garanti Bonus kredi kartımn son ödeme günü bugün para iade edilmezse ödeme yapamayacağm gecikmeden bankanız sorumludur günlerdir çağrı merkezinizi arıyorum ama kimsenin çözüm bulduğu yok bilginize.

 • 12 Nisan
  09:53

  Müşterimiz Sn. Hacer E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş