06 Şubat 2014

Garanti Bankası Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

Banka bizlere mesaj göndererek maaşlı müşterilere sağlanan muafiyetlerin ( ücretsiz havale, ücretsiz eft, kredi kartı aidat muafiyeti Vb ) devam edeceği bilgisi mesaj ile iletilmiştir. Ancak muafiyetin ne kadar süreceği bilgisi yazılmamıştır.

Bunun üzerine ben Garanti Kadıköy şubesine giderek sürenin ne kadar olduğunu sordum bana muafiyetin sadece kredi kartı aidatını kapsadığını adıma açılmış bulunan hesaplarda yapacağım işlemler için ücret alınacağı bilgisi verilmiştir. Adıma açılan hesapların kapanması talebinde bulundum ancak hiç birisi kapanmadı.

Ufuk 75 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz Ufuk Z. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön