09 Nisan 2014

Garanti Bankası Yanlış Bilgi Verip Çözüm Üretmiyor.

Cumartesi günü 900 liralık Garanti bonustan yararlanmak için mesaj attım. İşlemim gerçekleşmeyince müşteri temsilcisine bağlandım, oda henüz şifremi belirlememiş olduğumdan bu işlemin olmayacağını söyledi. Şifre belirleme sürecinden sonra mesaj atmam gerektiğini söyledi. Bende yararlanmak istediğim kampanyadan vazgeçerek yalnızca şifremi aldım. Şimdi ise 900 liralık puan 19 lira karşılığında kartıma yüklenmiş ve bunu iptal edemiyorum.

Garanti Bankası müşteri temsilcisine bağlanmak için dakikalarca bekledim, sonunda bağlandım fakat nafile sonunda pes ettim. Müşteri temsilcisinin bana verdiği yanlış bilgiye kendileri hak verse de çözüm üretmemekte ısrarcılar.

Taha 116 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Nisan 2014

    Müşterimiz Taha Gökmen Ü. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön