17 Temmuz 2014

Garanti Bankası Yanlış Bilgi Verdi!

2018 ile biten kredi kartım kullanım kapatılmıştır. Beni defalarca aramışlardı ve kartımın borcumun ödemesi bittikten sonra kullanıma açılacağı hem Garanti merkez hemde müşteri temsilcileri tarafında telefonda söylenmişti. Fakat şimdi bu söylediklerini kabul etmiyorlar ve hatta bana yanlış bilgi verildiğini itiraf ediyorlar.

Kredi kartımın açılmasını ve hemde eski limitiyle aynı olmak koşuluyla istiyorum. Bana yalan ya da yanlış söylenmiş olması benim değil Garanti bankasının kendi iç problemidir.

Sonuç itibariyle tarafıma defalarca telefonda yalan söylendiği izlenimim vardır ve mağdur edilmekteyim. Banka çalışanlarının defalarca bana yanlış bilgi vermesi nasıl mümkün olabilir.

Ugur 233 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Temmuz 2014

    Müşterimiz Uğur Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön