01 Nisan 2013

Garanti Bankası Yanıltıcı Bilgi Vererek Başvurumu Geri Çekmeme Neden Oldu!

THY'nin Miles&Smiles programı kapsamında THY kurumsal İnternet sayfası dahilinde sunulan "1-31 Mart 2013 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına başvuruyu aşağıdaki linkten yaptığınız
takdirde başvurunuzun onaylanması halinde 5000 hediye bonus miliniz 30 Nisan 2013 tarihine kadar kartınıza tanımlanacaktır" bilgisine istinaden kampanya koşulları dahilinde başvurumu belirtilen link üzerinden 28 Mart 2013'te yaptım.

1 Nisan 2013 günü sabah Garanti Bankası tarafından telefonla aranarak söz konusu başvurumun onaylandığı bilgisi tarafıma iletildi ama başvurumun yukarıda belirttiğim kampanyaya

kesinlikle dahil olmadığı söylendi. Ben de başvurumu geri çektiğimi kendilerine belirttim.

Alper 43 Okunma

Cevaplar

  • Alper 29 Haziran 2013

    Tarafıma hiç bir bilgilendirme yapılmadığı gibi, mevzu bahis şikayetim ve bu şikayetime konu olan mağduriyetim ile ilgili hiç bir çözüm önerilmemiştir.

  • Alper 29 Haziran 2013

    Şikayetim ve bunun konusu olan mağduriyetim ile ilgili hiçbir çözüm sağlanmamıştır, mağduriyetim hiç bir şekilde giderilmemiştir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön