24 Nisan 2015

Garanti Bankası Vezne Sıkıntısı Sincan Şubesi!

Bu ne sorumsuzluk? 10:53'de bankaya ait olan kartımla sıra aldım. Vezneye ödememi 12:35'de yaptım. 5 vezne yeri var ama bir tek veznedar çalışıyor. 2 saat sıramı beklenir el insaf. Bireyselden sürekli kredi çeken müşterileri vezneye gönderiyorlar en az 10 dk onun para almasını bekliyor diğer müşteriler. Bu nasıl bir bankacılık?

3 çalışan aynı anda yemek molasına çıkıyor. Müşteriler isyanda, bankanın içinde bağırış çağırışlar. Çalıştığım mağaza kredi kartı ödeme noktası. Ben haftada min. 3 gün bankanızdayım. Her defasında bu eziyeti çekmek zorunda mıyım? Müdürleri ne yapıyor bunların? Başlarında vezne sistemini düzenleyen kimse yok mu? Müşteriler niye mağdur ediliyor her defasında?

Gamze 286 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn. Gamze E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön