29 Mart 2013

Garanti Bankası Verdikleri Sözü Tutmadılar!

Garanti bankasından daha önce iptal ettirdiğim kredi kartımı banka yetkilisi 50 kere beni arayarak bundan sonra kart aidatı ödemeyeceksiniz kartınızı aktif edelim dediler ve aktif ettiler. bugün kart ekstreme baktığımda 59 tl lik kart kullanım ücreti gördüm ve hemen müşteri hizmetlerini aradım.

Bana söylediğiniz bundan sonra kart aidatı almayacağız sözü ne oldu dedim. yetkilinin verdiği cevap öyle birşey yok her yıl kart aidatı alınıyor dedi. resmen beni yanılttınız. sorunun çözülmemesi durumunda sizden şikayetçi olacağım ve gerekli mahkemeyede hemen başvuracağım. bu nasıl haktır. hakkımı istiyorum.

Burak 71 Okunma

Cevaplar

  • Burak29 Mart 2013

    yaptığınız bilgilendirme çok olumsuz bişey. benim size dediğim ne sizin bana söylediğiniz ne. vermiş oldupunuz sözün arkasında durmadınız. bende zaten kullanmış olduğum kartı iptal ettirdim. birdaha garanti bankasının önünden bile geçmem. 2 ay sonra arayıp yalvarırsınız. 59 tl yi bonus olarak yükleyelim kartınızı aktif edelim. ozaman görüşürüz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön