19 Kasım 2013

Garanti Bankası Vefat Eden Babamın Borcunu Ödemiyor!

Beyin kanaması sonucu 12.09.2013 tarihinde vefat eden babam A** B**’un Garanti Bankası Yüreğir Şubesi’nden bireysel kredi çektiğini öğrendik. Söz konusu kredinin hayat sigortası tarafından karşılanması için gerekli olan Ölüm Raporu, Nüfus Kayıt Örneği ve Veraset Belgesini şubeye teslim ettik.

Belgeler şube yetkilisi tarafından tarayıcıdan geçirilerek banka sistemine yüklendi. Daha sonra evrak eksik olduğu gerekçesiyle 2 kez daha aynı evraklar istendi. Şubeye bu evraklar 3 kez teslim edilmiş olmasına rağmen, banka genel müdürlüğü tarafından annem telefonla aranarak icra takibi başlatılacağı bildirildi. Hayat sigortası böyle durumlar için yapılmıyor mu?

Timur 100 Okunma

Cevaplar

  • Timur 20 Kasım 2013

    Cevapta belirtilen www.garanti.com.tr adresinden de konuyu iletmeme karşın henüz cevap alamadım. Müşteri memnuniyetine önem verme konusunda samimi bulmuyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Kasım 2013

    Müşterimiz Sn. Timur B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön