22 Kasım 2014

Garanti Bankası Vadesiz Hesap Kapatmak İçin Şubenize Kaç Kere Gidilir?

16.10.2014-17.10.2014 ve 20.10.2014 tarihlerinde 3 kez herhangi bir borcu olmayan vadesiz hesabımı kapattırmak için Mimaroba şubenize gittim. Müşteri temsilcileriniz her gittiğimde hesabımı kapatmamak için ayrı ayrı nedenler çıkarttılar.

Hesaptaki parayı sıfırladım sigorta poliçelerini sorun ettiler iptal ettirdim buna rağmen hesabım kapatılmamıştır genel müdürlük ile görüşmem gerektiği söylenmiştir. Vadesiz hesabımın kapatılması için acilen gerekli işlemlerin başlatılmasını şube personelinin beni neden oyaladığı ile ilgili bilgi istiyorum.

İbrahim 322 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. İbrahim S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön