04 Şubat 2014

Garanti Bankası Vadesiz Hesabımı Kapatmak İstiyorum.

Yaklaşık 3 aydan beri Denizli /Sanayi şubesindeki vadesiz ve yatırım hesabımı kapatmaya çalışıyorum fakat; Başarılı olamadım. Şubeye ilk gidişimde ıslak imzalı belgeyi doldurup,imzaladım. Sonra aradılar. Eksik imzadan dolayı hesapları kapatamamışlar. Şubeye gelmemi söylediler.3 kez daha şubeye gittim.

Bir türlü sıra gelmedi. Toplamda 5 gişede 1 ve bireysel de 1 olmak üzere toplamda iş gören iki kişi var. 03/02/2014 tarihi saat 16:08 5.kez şubeye uğradım. Yine başarılı olamadım. Bireysel müşteri temsilcisi yoktu.

Sonuç:İşimi gücümü bırakıp, Garanti Bankasına hesap kapama için defalarca gitmek zorunda mıyım? 03/02/2014 tarihinden sonra hesaplarıma işletilecek ücretler hukuki dayanaktan yoksundur.

Hüseyin 106 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Hüseyin E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön