16 Ocak 2015

Garanti Bankası Vadesiz Hesabıma 6 Ocak'ta EFT Geldi.

Ben f**k**aynı isimle f** k** kocasından boşanmış kocası m**t k** tarafından kadına nafaka ödenmiş. Garanti Bankası doğan medyada çalışan b**t**isimli personel yanlışlıkla benim hesabıma parayı aktarmış. Beni aradı yanlışlıkla aktarılan parayı havale yapmamı istedi. Kendisine benim hesabımdan alıp f** k**'ye aktarmasını söyledim. Bunu yapamayacağını söyledi, tabi kendi yapmış olduğu hatanın duyulmasını istemedi. Bende Garanti Bankası'na gidip dilekçe yazdım. Hesabımdaki paranın tekrar alınmasını istedim. Ayrıca hesaba 63.50 TL hesap ücreti kesilmiş, iki fatura olan hesaba nasıl ücret kesilir? Bunu ödemek istemiyorum. Lütfen çekilen tutarın hesabıma iadesini istiyorum.

Fatma 257 Okunma

Cevaplar

 • Fatma09 Şubat 2015

  Para iadem sonunda yapıldı. Çekilen tutarı iadesini alabildim.

 • Fatma19 Ocak 2015

  Hala sorunumu çözmediniz acil çözüm lütfen.

 • Fatma16 Ocak 2015

  En kısa sürede hesabımdan çekilen hesap ücretinin geri iadesini istiyorum. Ben bana yanlışlıkla hesabıma aktarılan paranın iadesini sağladım. Diğer Fatma Köse ödemesini aldı. Benim sorunum hesabım için iki fatura tanımlı olmasına rağmen hesap ücretinin alınmasıdır. Bana fatura tanımlarsam bu ücretin kesilmeyeceğini ilettiler. Fakat aldılar. Benden kesilen aidatının geri ödenmesini istiyorum. Acil olarak sorunumu çözün lütfen. Yoksa her yerden Garanti Bankası için şikayetimi yazıcam. Ayrıca yanlışlık yapan personeli dava ediceğim.

 • Garanti Bankası Temsilcisi16 Ocak 2015

  Müşterimiz Sn. Fatma D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön