Garanti Bankası Vadeli Hesap Faizi.

Eda A. |

07.07.2015 Tarihinde İnternet bankacılığı aracılığı ile açmış olduğum vadeli hesabımdan hesaptan para çekimi ya da yatırımı olduğunda vadesi bozulmadan kalan bakiye üzerinden vadesinin devam edeceği bilgisi verilmiş olup hesaptan 29.07.2015' de hesabımdan 100 TL bir para çekmiş bulunuyorum.

Ancak hesaptan vade günü gelmeden çekmiş olduğum paradan dolayı vadeyi bozmuş ve 29 günlük biriken faizimi vermemiştir. Banka ile görüştüğümde kayıt açtıklarını ancak GM' den gelen bilginin vade bitmeden para çekip yatırıldığında vade faizini alamayacağım bilgisi verilmiştir. Konu ile ilgili gerekli işlemlerin yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Mevduat Faizi Şube Yatırım İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eda A.
  21 Ağustos
  14:41

  Hesabıma 07.07.2015 tarihinde vadeli olarak internet bankacılığından açmış olduğum hesabın vade sonu geldiğinde faiz alamadım. Gerekçe olarak hesaptan para çekim işlemi yaptığımı ancak çekerken değil de para yatırma işlemi yaptığım için vadenin bozulduğu ve bu sebeple içeride biriken faizimi alamayacağım şeklinde bilgi verildi müşteri memnuniyeti hattından da aranılarak bu şekilde bilgi verildi şube ile de görüştüğümde müşteri hizmetleri ile görüşmem gerektiği iletildi. Herkes oradan oraya aktarıyor genel müdürlük ise vade bozulduğu için faizi alamayacağı ŞEKLİNde bilgiyi vermeye devam ediyor Şube personeli olarak çalışan gamze hanımın verdiği bilgi sebebi ile alamadığım faizi geri istiyorum

 • 17 Ağustos
  08:45

  Müşterimiz Sn. Eda A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş