Garanti Bankası Üyelik Ücretini İade Etmeli!

Mustafa G. |

Garanti Bankası'na defalarca mail yoluyla tarafımın kredi kartında bilgim olmadan ve iznim olmadan kredi kartı üyelik ücreti kesilmiştir(59TL) 15-11-2013 itibariyle dönem borcumu ödedim daha önce aynı bankadan tüketici hakem heyetine başvurarak iade işlemi yaptırdığımı bildirmeme rağmen yapılan kesinti iptal edilmedi.

25-11-2013 tarihine kadar bekleyip sonrasında da yine kaymakamlık tüketici hakem heyetine başvuracağım. İade işlemini bile is faizin hesaplanarak iadesini talep edeceğim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa G.
  26 Kasım
  18:20

  GARANTİ BANKASI PARA İADESİ İÇİN BANA TELEFON ETTİ AYNI TELEFON GÖRÜŞMESİNDE KREDİ KARTIMI KAPATACAKLARINI SÖYLEDİLER ONAYIMI ALMADAN DA KAPATTILAR BU GÜN 26.11.2013 DE 16:30 CİVARI ADIMA GÖNDERDİKLERİNİ SÖYLEDİKLERİ PARAMI ALMAK İÇİN GÖLCÜK/KOCAELİ ŞUBESİNE GİTTİM AMA HALA PARAM YOLLANMAMIŞ...
  YORUM YAPMIYORUM.

 • 21 Kasım
  14:12

  Müşterimiz Sn. Mustafa G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş