13 Kasım 2014

Garanti Bankası Üyelik Ücreti Kesti İade Etmiyor.

Garanti Bankası vadesiz hesabımdan 58 TL 6 aylık üyelik bedeli adı altında para kesilmiştir. Müşteri hizmetleriyle görüşmemde bu paranın iadesinin mümkün olmadığını söylediler. Buna kesinlikle itiraz ediyorum. Birçok bankada vadesiz hesabım bulunmasına rağmen hiçbiri böyle bir üyelik ücreti almıyor. Garanti Bankası'nın özelliği nedir?

Geçen haftada kredi kartımdan 69 TL yıllık üyelik ücreti kesilmişti! Yeter artık. Bütün yasal haklarımı arayacağım ve en kısa sürede Garanti Bankası'yla bütün irtibatımı keseceğim. Gereğinin derhal yapılmasını istiyorum.

Kemal 318 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Kemal B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön