09 Nisan 2013

Garanti Bankası Üyelik Aidatının İadesini İstiyorum!

Yaklaşık 6 yıldır bankanıza ait bonus kredi kartı kullanıyorum. 3 sene önce üyelik ücreti yansıtıldığında iptal etmek istedim. Müşteri Hizmetleri üyelik ücretini iptal etmeyince bende kredi kartımı kapattırdım. yaklaşık 5-6 ay sonra tekrar telefonla dönüldü ve kartımı tekrar çıkartırsam üyelik ücreti miktarınca bonus verileceği söylendi.

Bende daha sonraki dönemlerde de aynı şekilde mi olacak dediğim de evet bonus olarak tekrar iade edilecek denildi. Geçen dönem dedikleri gibi bonus verildi. Ama şimdi aradığımda 59 lira üyelik ücretimin 20 lirası bonus olarak iade ücretimin 20 lirası iptal edilir denildi. Pardon ama insanlar la dalgamı geçiyorsunuz siz.

Erkan 23 Okunma

Cevaplar

  • Erkan 12 Nisan 2013

    Evet konu hakkında bana standart bir cevapla maille dönüş yapıldı.Neymiş efendim kredi kartını kullanarak bir ay sonrasına ertelemeli ödemeden,bonuslardan vs. kazancımız varmıs.Buna istinaden almaları gerekiyomus özetle. Siz zaten her ay benden içeride kalan borcumdan dolayı faiz alıyorsunuz. Artı kartınızı kullandıgım icin eksta gelir elde ediyosunuz. Daha benden ne parası istiyosnuz. Ve benim bu sikayetimin asıl sebebi bana kartımı tekrar cıkartırsam uyelik ucreti bonus olarak iade edilir sözünü vermenize ragmen niye verilen sözü tutmamanızdır. kanunen ne hakkım varsa sonuna kadar arayacam ayrıca bilginize...

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön