21 Kasım 2014

Garanti Bankası Üyelik Aidatı Alıyor.

Bankanızın 2004 yılından beri 55****10 no'lu kredi kartı kullanıcısıyım. 2004 yılından beri hiçbir ödeme aksatma, borç vb. gibi bir durumum olmadı. Şubenize giderek daha önce almış olduğunuz yıllık kart işletim ücretleri için dekont talep ettim. Banka görevlisi dekontlar karşılığında 70 TL işlem ücreti talep etti.

Kredi kartımı kullandığım süreç içerisinde benden haksız yere alınmış kart aidatlarının geri ödenmesini talep etmekteyim. Yargıtay kararlarıyla da ''Kredi kartı aidat ücretlerinin haksız şart niteliğinde ve tüketicilerden tahsilinin haksız olduğu sabitlenmiştir'' kararına istinaden alınan ücretlerin iadesini talep etmekteyim. Aksi takdirde BDDK'ya gerekli başvuruları yapacağım.

Selahattin 212 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Selahattin Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön