14 Mayıs 2013

Garanti Bankası Üyelik Aidatı Alındı!

2011 yılında kredi kartı ekstreme yıllık üyelik aidatı adı altında bir ücret yansıtıldığı için kartımı kapattırmıştım. 1 ay sonrasında temmuz ayında Garanti Bankası tarafından aranarak kartımı tekrar açtırdığım takdirde bir daha kart üyelik aidatı kesilmeyeceğine dair taahhüt verildi. 3 gün önce geçen ayki ekstreme tekrar bu ücretin yansıtıldığını gördüm. Geçen yılda yansıtılmıştı, kendilerini aramam sonrasında paramı iade edeceklerini söylemişlerdi. Bugün bu yılki üyelik aidatı için aradığımda, geçen yılki ücretinde iade edilmediğini, bu yılki ücretinde iade edilemeyeceği söylendi. Peki 2 yıl önce bana verilen taahhüte ne oldu Sadece bana mı yoksa herkese böyle mı söyleniyor.

Eralp 57 Okunma

Cevaplar

  • Eralp 14 Mayıs 2013

    Sıradan, herkese gönderilen, hazır bir mesaj mail atılmış. 2 yıl önce tekrar kredi kartımı açtırmam durumunda "üyelik ücreti alınmayacaktır" taahhütünüz hakkında hiç bir bilgi belirtilmemiş!!!

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön