24 Ocak 2014

Garanti Bankası Usulsüz Kesintiler ve Rehin Poliçeleri!

Garanti Bankası Demetevler şubesinden 2010 yılında kredi işlemi için vermiş olduğumuz daire üzerine Eureko Sigorta konut sigorta poliçesi düzenlenmiş. Kredimiz sonraki yılda bitmesine rağmen poliçeler her yıl otomatik olarak yenilenmiş ve tarafımıza bilgi verilmemiş.2014 yılı dahil tarafımıza bilgimiz dışında 3 adet ev sigortası poliçesi düzenlenmiş.

Bankanızla olan ticari geçmişimiz cirolarımız ve daha fazlası bilginiz dahilindedir. Bizim gibi saygın ve ticari geçmişi olan firma bankanızda ki tüm hesaplarını kapatacağımı ve kullanılmakta olan pos cihazlarını da tarafınıza iade edeceğimizi, bununla ilgili sorumlular ve banka şubesi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağımı bankaya bildiririm.

Osman 66 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimiz Osman Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön