03 Ekim 2014

Garanti Bankası Üslup Bozukluğu !

Kendisine müşteri temsilcisi diyen bir zat; kart gecikmesi için arayıp bilgilendirme yapacağına; banka sahibiymiş edası ile konuşup bayram arefesi sabahı sinirden tansiyona tavana vurduracak üslup ta konuşarak insanı deliye döndürüp çıldırtmayı başarmıştır!

4440338'e şikayetimi bildirdiğim için konuşma şeklini belirtmeyeceğim ama halen sinirden elim ayağım titriyor. Kendisini banka devi diye tanımlayan bir kurum böylesi eleman nasıl çalıştırır açıkçası şaşırmıyorum.

Barış 1.385 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Ekim 2014

    Müşterimiz Barış B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön