17 Şubat 2015

Garanti Bankası Tutarsızlık Yapıyor.

Garanti Bankası kart aidatı konusunda yaşadığım mağduriyeti çözmek yerine mağduriyetimi devam ettiriyor, flexi kart aidatsız deniliyor, flexi karta bağlı hesap için kullanım aidatı alıyor, sıkıntının giderilmesi için bana ulaşmadıkları halde değerlendirmeniz tamamlanmıştır.

Haklı müşteri anketimize katılınız diye form gönderiyor, bana ulaşan hiç kimse yok ki kardeşim illaki hesabı ve kredi kartımı kapatıp hakem heyetine dilekçemi verelim? Müşterileri yanlış yönlendirdiğiniz için mahkemeye mi başvuralım? Evet yapacağınız bir şey yoksa kendi işimizi kendimiz görelim.

Onur 1.441 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Onur K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön