Garanti Bankası Tüketici Kredisi Hayat Sigortası..

Cantekin G. |

07.04.2015 tarihinde Garanti Bankası'ndan 25000 TL'değerinde kredi kullandım. Kullandığım zaman benden 250 TL civarında hayat sigortası bilgim dahilinde olmadan kestiler. Önemsemedim. Aradan bir yıl geçtikten sonra ben ısrarla hayat sigortası yaptırmak istemiyorum dememe rağmen kredi kartımdan cebren 185 TL kestiler.

Ben istemiyorum diyorum. Zorunludur mecburen yapacaksın diyorlar. Bankaya gittim kredi kartımdan kesilmesini istemiyorum dedim. Elazığ Fırat şubesindeki müşteri temsilcisi bayan bana zaten kredi kartından kesilmez dedi. Fakat ertesi gün kredi kartımdan ilgili tutar kesildi.

Etiketler :

Habersiz Sigorta Şube Personel Bilgi Eksikliği

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cantekin G.
  10 Mayıs
  18:12

  Kredi çekerken önünüze kağıtları yığıyorlar. İster istemez imzaları atıyorsun. Bana her yıl düzenli olarak kredili hayat sigortamı yaptırmak istiyorum diye imza attırmışlar. Yeni soygunun adı sigorta. Eskiden 5-10 lira kesilen hayat sigortası şimdi 200 lira olmuş.

 • Cantekin G.
  15 Nisan
  18:06

  Konu incelenmeye alındı dendi ama sonrasında herhangi bir ger dönüş olmadı.

 • 11 Nisan
  11:12

  Müşterimiz Sn. Cantekin G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş