31 Aralık 2014

Garanti Bankası Tüketici Hakem Heyeti Kararını Uygulamıyor.

Garanti Bankası Maltepe / İstanbul şubesinden 2009 yılında aldığım kredi ile ilgili ödemiş olduğum 270 (iki yüz yetmiş TL) dosya masrafını, Maltepe Tüketici Sorunları Hakem Heyeti tarafıma iade kararı verdi. Kararı bildiren 15.12.2014 tarihli belge,20 Aralık 2014 tarihinde tarafıma ulaştı. Banka şubesine gittiğimde paranın yatırılmamış olduğunu gördüm. Diğer bankalar hakem heyetinin kararına uyarken, Garanti Bankası bu karara uymuyor.

Bu keyfi uygulamanın da bir hak ihlali olduğuna dikkat çekiyor ve bu haksızlık devam ettiği takdirde hukuksal yollarla kanuni haklarımı arayacağımı beyan ediyorum.

Emine 417 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi31 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Emine A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön