19 Haziran 2015

Garanti Bankası Tüketici Hakem Heyeti Kararına Uymuyor!

Eskişehir Tepebaşı Kaymakamlığı İlçe Tüketici Hakem Heyeti Başkanlığı 1332 sayılı 09.02.2015 tarihli kararında Garanti Bankası tarafından tahsil edilen 69 TL kredi kartı aidatının tarafıma geri ödenmesi kararına varmıştır. Tüketici hakem heyetinin bu kararına rağmen Garanti Bankası kesilen ücreti iade etmek için bana bundan sonra kart aidatı ödemesi hakkında tüm haklarımdan vazgeçeceğime dair bir yazı imzalatmaya zorlamaktadır.

Ben bu yazıyı imzalamadan tüketici hakem heyetinin kararının uygulanmasını istiyorum. Garanti Bankası hak, hukuk tanımadan kendi bildiğini okumaktadır. Tüketici hakem heyeti bir karar vermiş bu karara uyun. Neden bana o kağıdı imzalamazsanız para alamazsınız diyorsun?

Mesut 160 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Mesut A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön