11 Şubat 2015

Garanti Bankası Tüketici Hakem Heyeti Kararına Uymuyor.

22.12.2015 tarihli Tüketici Hakem Heyeti kararına göre hesabımdan haksız olarak alınan 1.070 TL'nin hesabıma iadesi gerekiyor. Tüketici hakem heyetinin kararı 6502 sayılı kanun çerçevesinde bağlayıcı olmasına rağmen Garanti Bankası ödemeyi yapmamaktadır.

Karar çıkmadan 15 gün önce banka tarafımı telefon ile arayarak bu işlemlerin uzun sürdüğünü, hakem heyetinin bir yılda karar vereceğini ve bana beklememem adına 600 TL önerdiklerini söylemiştir. Ben tutarı kabul etmeyip sonucu bekleyeceğimi bildirdim ve kararı bekledim. Garanti Bankası kanunu ve THY kararını tanımamakta ve işlem yapmamaktadır. İlgili tutarın ödenmemesi dolayısıyla şikayetçiyim.

Ayşe 1.251 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Yeşim M. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön