04 Ağustos 2014

Garanti Bankası Tüketici Hakem Heyeti Kararına Uymuyor.

Garanti Bankası'ndan kullandığım Konut kredisi dosya masrafları için tüketici hakem heyetini başvurdum, heyet benim lehime haksız dosya masraflarının iade edilmesine karar verdi, defalarca bankaya gitmeme, banka üzerinden genel müdürlüğe hatırlatma mail attırmama ve telefonla iletişime geçmeme rağmen, hakem heyeti tebliğ tarihinden itibaren geçen 51 günlük süreç içerisinde tarafıma dönüş yapılmadı, herhangi bir bilgi veya paranın iadesi yapılmadı. Bankanın duyarsızlığı beni şaşırtmaktadır, banka yardımcı olmayarak alacaklıyı icra hakkını kullanmaya mecbur etmektedir.

Ahmet E. 375 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet E.11 Ağustos 2014

    tüketici hakem heyetinin kararının bana ulaşmasının üzerinden 2 ay geçti, garanti bankasından olumlu bir dönüş yapılmadı, nedense aynı zamanda çıkan kararlarda diğer bankaların ödemeyi yapması, garanti bankasının yapmaması tesadüf olmasa gerek, zaten şikayet var ı biraz okuyunca garanti bankasının ilgisizliği ortaya çıkıyor, tavsiyem boşuna beklemeyin icraya başvurun.

  • Garanti Bankası Müşteri Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Müşterimiz Ahmet E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön