06 Şubat 2015

Garanti Bankası Teslim Edilemeyen Kredi Kartım.

27.01.2014 tarihinde bankanız tarafından Kuryenet'e teslim edilen kredi kartım (aynı zamanda maaş müşterisi olduğum için banka kartım) çeşitli bahaneler ile tarafıma hala iletilmemiştir.

Defalarca Kuryenet'i aramama Garanti Bankası müşteri temsilcisi ile görüşmeme rağmen hep aynı bahaneler dağıtıma çıktı, gönderiniz adresinize teslim edilecek, notunuzu aldım, telefon ile size ulaşılıp randevu alınacaktır, aciliyeti bildirilmiştir.

Gerçekten bahane aramaya harcadığınız zekanızı, iş gücüne, dağıtıma ve müşteri memnuniyetine ayırsanız daha başarılı olacaksınızdır. Bankanızı kullanmamın tek nedeni çalıştığım şirketle anlaşmalı olmanız yoksa şubelerinizin önünden bile geçmeyeceğim.

Şahin 201 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Şahin E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön