20 Kasım 2015

Garanti Bankası Teslim Edilemeyen Kredi Kartı!

10.11.2015 tarihinde Kuryenet Garanti Bankası tarafından teslim edilmiş olan kredi kartım bugün dahil olmak üzere tarafıma halen teslim edilmemiştir. Yaklaşık olarak pazartesi gününden itibaren müşteri hizmetleri ile sürekli iletişim kurmaktayım ve almış olduğum cevap hep aynı ''Kartınız bugün dağıtıma çıkmış bugün teslim edilecek''Saat 18:00 oluyor ancak yine gelen giden yok. Tekrar arıyorum ertesi gün yine verilen cevap aynı. Ben artık kartımın varlığından şüphe duymaktayım. Garanti Bankası'nın artık Kuryenet ile çalışmaması gerektiğini düşünmekteyim. Banka olarak tüm şikayetleri inceler iseniz bankanıza ait olan gönderilerin Kuryenet tarafından aylardır teslim edilmediğini görebilirsiniz.

Ayşe 66 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe21 Kasım 2015

    Kartımın teslimatını kendi imkan ve çabalarımla sağlatmış bulunmaktayım...

  • Ayşe20 Kasım 2015

    Bankanıza siz ulaşmadan ben yeniden ulaştım ancak ne yazık ki bankanız benim yaptığımın ötesine geçemiyorlar. Bankanız da Kuryenet genel merkeze mail yolu ile ulaşıp yine kuryenetten kartımın nedense evde aile bireylerinden annem olduğu halde kuryenin gelip evde kimsenin olmadığı ile ilgili bilgi aldığını söyledi. Lütfen bugün kartımın elime geçmesini sağlayın lütfen yoksa hem bankanız ile tüm ilişiğimi keseceğim hem de Kuryenet ile ilgili emniyet birimlerine suç duyurusunda bulunacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn. Ayşe Karaduman Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön