22 Eylül 2014

Garanti Bankası Ters Bloke Yapılan Hesap.

19.09.2014 tarihinde Garanti Bankası Bakkal köy şubesinde bulunan maaş hesabıma ters bloke yapılmış olup maaş haczinin olmasına rağmen tüm maaş hesabıma bloke konmuştur. 7-8 ay hiç maaş almasam da eksi konulan bakiyemin ödemem mümkün değildir.

Bu konuda banka şubesini aramama rağmen sonuç alamadım. Yasalar sadece maaşın 4/1 ödeme hükmü vermesine rağmen maaşımın diğer alacaklı bankalar tarafından bu şekilde talan edilmeye çalışılmasına, Garanti Bankası'nın bu konuda blokenin kaldırılmasına yaptığım talepleri neden görmezden geldiğini anlamıyorum. Bu konuda tüketici mahkemelerine gitmemiz mi gerekiyor?İşin komiği kredi borcum olmasından dolayı maaşımın 4/1 Garanti bloke koyuyor. Maaşımın 4/2 hacze gidiyor.

Hüseyin 467 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Eylül 2014

    Müşterimiz Hüseyin B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön