29 Nisan 2014

Garanti Bankası Telefonuma Yanlış Uyarı SMS'i Gönderiliyor!

25.04.2014 Saat: 09:01'de cep telefonuma Garanti Bankası'ndan gönderilen mesaj aynen şöyledir: "Kredi/Kredi Kartı ürününüz gecikmeye girmiştir. Ödemenizi yapmanızı rica ederiz. Ödeme yaptıysanız, bu mesajımızı dikkate almayınız. İyi Günler"

Bu mesaj tarafıma gönderilmiştir fakat benim Garanti Bankası'na ait kredi kartım ve herhangi bir hesabım yoktur. Bundan dolayı ya sisteminize benim numaram yanlışlıkla girilmiş yada başka bir problem var. Konuyla ilgilenip çözüme kavuşturabilir misiniz?

Samet 327 Okunma

Cevaplar

  • Samet 02 Mayıs 2014

    Tarafıma henüz dönüş yapılarak bilgi verilmemiştir...

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Nisan 2014

    Müşterimiz Samet A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön