30 Ocak 2014

Garanti Bankası Telefonu Suratıma Kapatan Şube Çalışanları!

Bugün bir yakınımın evini su bastığı için sigorta poliçesi otomatik olarak yenilenerek teslim edilmediği için yeni poliçe numarasını öğrenmek için Maltepe de ki Kartal Şubesini sormak için şubeye telefon açtım ve ismini vermek istemen bir bayan sonuç olarak konuyu sizle sabaha kadar tartışabiliriz dedikten sonra ismini isteyince telefonu suratıma kapattı.

Bu kadar kaba eleman yetiştirilip bir bankanın müşterine bu kadar kaba davranan şube sayısının artması Yönetimle mi alakalıdır?

Ceyhun 55 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimiz Ceyhun Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön