04 Temmuz 2013

Garanti Bankası Telefonda Sürekli Rahatsız Ediliyorum!

Almış olduğum Kredi ödemelerini maaş hesabımdan otomatik talimatla düzenli ödemekteyim. 24 aylık kredinin son 4 ayı kaldı. Devlet memuru olduğumdan her ay kesintilerden dolayı farklı maaş aldığım olur zaten ödemem de 252 TL gibi bir rakam. O ay bir miktar fazla maaş beklediğimden ve o gün telaşımız olduğundan kredinin çekilmiş olduğunu düşünüp maaşımın çoğunu kullandım ve 175 TL gibi bir para kaldı ancak o parayı da çekmek için gittiğimde öğrendim zaten.

Para çekilmişti ama 75 TL eksikti ancak Garanti Bankası günde 2-3 kez arayarak sabah akşam mesaj atarak rahatsız etti. Telefonda ödeme tarihi bildirdiğim halde hala arama ve mesajları devam ediyor. Bu aramanın bir yasal sınırı yok mudur.

Benan 52 Okunma

Cevaplar

  • Benan 05 Temmuz 2013

    Haklı müşteri hattından önceden hazırlanmış ve benim şikayetimle hiç ilgisi olmayan bir yanıtlama yapılmış üstelik cevap yazamayacağım da belirtilmiş. Sanırım olayımız bu okumamak ve yorumlayamak ben bana bilgi verilmesin demiyorum. Ödeme tarihi belirttiğim ve uygundur dendiği halde hala mesaj ve aramalara günde bir kaç kez devam etmeleri. Sabah akşam mesaj yollanmadı. Ben yakın zamanda kefil olduğumuz birinin 20 000 liralık ödemesini yaptım ve adamı onun borcunu ödemek için çektiğîm kredi taksidinii ödemesi için iki kez aradığım için rahatsız ettiğimiz şikayetinde bulundu ve karakolda ifade verdik. Bu nasıl bir mantık ki 20.000 tl lik borcum için iki kez arayamazken 80 tl lik borç için 15 günde 17 mesaj 24 kez aramaya maruz kalıyorum

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Temmuz 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön