27 Ocak 2014

Garanti Bankası Telefon Görüşmesi!

Gecikmiş borç ödemelerim vardı. En son bankadan biri aradı, arkadaşıyla konuşurmuş gibi şu tarihte ödenecek aksi halde vesaire vesaire anlattı. Haydi iyi günler çat telefonu kapattı. Ses tonu azarlar gibi, görüşme sonunda müşterinin herhangi bir görüş bildirimini beklemeden kapatmalar falan. Gecikme yaşanınca buna mı dönüyor tatlı sesli telefon konuşmaları.

Siz neye dayanarak bu üslupla konuşabilme hakkını elde ediyorsunuz? Maddi açıdan baksan zaten 3 kuruş borç, bin bile değil neyin afra tafrasını yapıyor, arayan arkadaş Ona mı borçluyum yoksa? Temizleyim de kurtulayım sizden. Zaten pr çalışmalarınızın bile şirketin gerçek tutumunu örtemediğini bazı olaylar zamanında gördük.

Burak 77 Okunma

Cevaplar

  • Burak02 Şubat 2014

    Sanmıyorum ki arkadaşa gerekli eğitimi sağladılar. Bana da bir bilgilendirme gelmedi.

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz Burak K.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön