19 Mart 2013

Garanti Bankası Telefon Destek Hattı İstemediğinde İşini Yapmıyor!

Şubat 2013 ayına ait ASK kampanyası için 5 adet 50 TL ve üzeri harcama yaptım. Harcamaları yaparken özellikle garanti POS cihazı var mı diye sordum ve harcamalarımı buradan yaptım. Fakat 50 TL bonus yüklenmedi.Bunun üzerine bankayı 4440333 numaralı telefondan aradım. Buradan işlem yapılmadığını ve 4440338 numaralı telefonu aramam gerektiği söylendi.

O numarayı aradım.Bu telefon sadece kredi işlemleriyle ilgili tekrardan 4440333'ü arayın dediler. Tekrardan onu aradım ve birazda kızdım. Destek telefonu çalışanları işlerini iyi yapmamakta ve müşterilerini başından savmaktadır. İkinci kez aradığımda telefona çıkan bey ilgilendi. Madem yapılıyordu başka telefona neden yönlendirildim. Özür bekliyorum.

Mehmet 57 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet27 Temmuz 2013

    Halen bir geri dönüş olmadı. Kaç ay oldu bekliyorum.

  • Mehmet16 Nisan 2013

    Ee noldu? Tarafıma bilgilendirme yapılmadı. Yani çalışanlarınızı daha iyi bir eğitime tabi tuttuğunuza dair bir kursa mı gönderdiniz. Müşteriyi başından atmamaları için kur'ana el mi bastırdınız? Ne yaptınız onu bilmek istiyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön