20 Ocak 2014

Garanti Bankası Telefon Bankacılığı Çok Kötü!

2 yıldır iptal edemediğim kredi kartlarım için 3 ay önce kimlik bilgilerimi güncelleterek tekrardan Alo Garanti'yi aradım. Bu defa da anne kızlık soyadımı sisteme yanlış girdikleri için işlem yapamıyorlarmış. Bu bilgi olmadan işlemlere ilerlenemiyor fakat aynı zamanda başka bir yerden de açıp bu bilgiyi kontrol etmeyi maalesef akıl edemiyorlar.

Bir insanın kaç tane annesi olabilir ki hata yapabilir? Bankanın dikkatsizliği ve yanlış sistemsel bilgileri yüzünde ben mağdur oluyorum. Artık banka şubesine gidip düzeltmek için sıra bekleyip herhangi bir düzeltme işlemi yapmayacağım çünkü gereksiz yere zaman kaybı. Şikayetimi buraya yazıp tüketici haklarına başvuracağım.

Fatih 37 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimiz Fatih A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön