Garanti Bankası Tasviye İşlemi Hakkında!

Cigdem O. |

Hesabım tasfiye edilmiş maaşımı her ay bankanızda kuyruk bekleyerek saatlerce, bekleyerek çekmek zorunda bırakıyorsunuz maaş hesabım garantide bu eziyeti yaşatıyorsunuz kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz? Nedensiz yere, kimse bir şey söylemiyor, genel merkeziniz şubem bir kağıt posta tasfiye edildi neden neye göre sebep sebebi yok! Açıklama istiyorum! Sadece açıklama ve çözüm hesabımdaki tasfiye kararı kaldırılsın!

Etiketler :

Şube Yatırım İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cigdem O.
  14 Eylül
  09:50

  Garanti Bankası tarafından... . Olan hesabım defalarca şikayet etmeme rağmen, yardımcı olunmadı. Konuyla ilgili müşteri temsilcileri aradı maalesef yardımcı olamıyoruz! Deyip telefonu kapattı. Lütfen bu banka ile çalışmayın para kazanıyorlar sizden ama insanları zor durumda bırakıp asla yardımcı olmuyorlar! Bu kadar insanın, cebine uzanmasını biliyorsunuz ama! !

 • 09 Eylül
  10:34

  Müşterimiz Sn. Çiğdem O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş