26 Ocak 2016

Garanti Bankası Taşeron Firması İle Telefon Numaramı Paylaşılması!

Garanti Bankasında hesabım var. Kredi kartlarım para kartlarım hepsi garantiye ait. Kredi kartı borcunu taksitlendirdim. Taksitlendirme de gecikme olduğu için 0532*****6-03 numaralı cep numarasından sürekli telefon alıyorum.

Görüştüğüm kişinin ismi A**'dir. Garanti Bankası'ndan aradığını beyan etmektedir. Böyle köklü bir bankanın 3. şahıslara numaramın ve bilgilerimin paylaşılması Garanti Bankası'nın ne kadar güvenilir olduğunu şüpheye düşürmektedir. Banka çalışma saatleri dışında örneğin akşam 20:00 bile aranmaktayım. Eğer bu şekilde devam edilirse şirketimin avukatları ile savcılığa giderek şikayette bulunacağım!

Okan 66 Okunma

Cevaplar

  • Okan 01 Şubat 2016

    Evet dönüş yapıldı. Fakat sorun kesinlikle çözülmedi.

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn. Okan S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön