30 Temmuz 2013

Garanti Bankası Tanımlama Hatası!

Garanti Bankası'nın bonus kampanyaları oluyor. 50 TL'lik Ramazan Kampanyası yaptılar. Banka kampanya şartı olarak market, restaurant, ve akaryakıt harcamalarını değerlendirmeye almış. Tamam dedik kampanyaya katıldık fakat aksilik şu; market alışverişi yaptığım iş yerini (ki Babalar gibi market). Garanti Bankası (pos cihazını) tanımlarken ev tekstili olarak tanımlamış. Dolayısıyla market alışverişiniz ev tekstili görünüyor.

Konuyu haklı müşteri hattına yazdığımda, bana kampanyanın detaylarını söylüyorlar. Zaten tüketici olarak ben kampanyanın detaylarını biliyorum. Ortada bankanın tanımlama hatası var ve hatadan kaynaklanan tüketici mağduriyeti. Şimdi bu güveni nasıl geri alacağız?

Erdem 36 Okunma

Cevaplar

  • Erdem31 Temmuz 2013

    Market olan bir işletmeye hala farklı bir tanımlama getiriyorsunuz. Ev tekstili demiştiniz, hatta ekstrede bile bu tanımlamayı yapmıştınız.. Az evvel ise kendi tanımlamanıza yeni bir tanımlama getirmişsiniz.. "Su tesisatı" diye yedirmeye çalıştınız. Araştırılıp araştırılmadığını sorduğumda ise "araştırdık !" diyorsunuz. Tekirdağ şubenizde hangi personelinize sorsanız, hangi vatandaşa sorsanız oranın market olduğunu bilir. Öyle cevap verir. Zannediyorum koltuğundan kalkmayan, işi bilmeyen kişiler bu konuda ahkam kesiyorlar. Profesyonellik anlayışınız işi araştırmadan karara bağlamak ise bir şey demiyorum.. Son olarak; Kampanyada Bu tip sorunlar yaşatacaksanız, (ödül )! dediğiniz o şeyi vermemeye çalışacaksanız.. boş yere vatandaşla oynamayın. Bu size olan itibarı zedeler...

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön