19 Eylül 2013

Garanti Bankası Tanımadığım Biri Adıma Ekkart Çıkarmış!

Garanti Bankası 2008 yılında bana hiç tanımadığım biri adına ek kredi kartı vermiş ve bu kartı bana ulaştırmamıştır, bu olaydan haberimde yoktur . Bu ek karta ait ana kart kullanıcısı ise borcunu ödemediğinden dolayı kart kanuni takibe düşmüştür . Ek kartın ise hiç borcu bulunmamaktadır; fakat KKB sorgularında adıma bu ek karttan dolayı kanuni takip gözüktüğü için, bankalardan konut kredisi kullanma talebim reddedilmektedir.

Bu yanlışlıkla ilgili bankaya başvurduğumda, adıma bir ibraname düzenleyip teslim ettiler; fakat bir çok banka bu ibranameyi dikkate almamaktadır. BDDK ile yapmış olduğum yazışmalar sonucu Garanti Bankası'nın KKB'ye talebi doğrultusunda bu kaydın silineceği bildirilmektedir.

Ejder 84 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn. Ejder K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön