Garanti Bankası Talimatım Dışında DASK Yaptı!

Yasin A. |

2011 Yılında kalan taksitlerimi ödeyerek, kredi hesabımı, vadesiz hesabımı kapattım. Bu işlemden sonra talimatım olmamasına rağmen otomatik DASK yapmışlar, tahsil edecek hesap olmadığı için bankaya çağırdılar, toplam 70tl yi tahsil etmeye çalıştılar. Durum açıklığa kavuşunca talimatımın olmadığını söyleyerek ödemedim. Bir ay önce aynı bankanın başka şubesinden araç kredisi çektim. Vadesiz hesabımdan haksız olarak DASK poliçeleri adına 70 tl'nin çekildiğini fark ettim. Garanti Bankası ile sorunu aşamazsak tüketici mahkemesi ile sorunu çözeceğiz.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Habersiz Sigorta

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin A.
  25 Kasım
  20:59

  Basit bir işlem talep ediyorum. benim konuyla ilgili imzalı taahhütüm var mı yok mu. bana bunu söyleyin. sistem otomatikmişte bilmem neymişte. köy bakkalımısınız, kurumsal bir işletmemi?

 • 12 Kasım
  09:37

  Müşterimiz Sn. Yasin A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş