Garanti Bankası Taksitli Para Oyunu!

Ayse M. |

Garanti Bankası'ndan aranarak, kredi kartı ödemelerimi düzenli olarak yaptığım için bankanın hesabıma 3000 TL yatıracağını ve bunu taksitli olarak ödeyeceğimi herhangi bir ek ücret kesinti veya faiz uygulanmayacağı söylendi. Tekrar ettim, herhangi bir ek masraf olmayacak mı? Evet dediler görüşmemiz kayıt altında zaten bu şekilde itiraz edersiniz bir sürprizle karşılaşırsanız... Ama itirazımın dikkate alınmayacağı söylenmemişti.

İlk gelen ekstrem de aylık ödeme taksitine baktığımda (9 taksite bölünmüş hesaplamak hızlıca kolay olmasın diye, niye 10 taksit değilse mesela) 370 küsur TL takmış olduklarını gördüm. Duruma itiraz ettim bankanın "haklı müşteri" hattından. Ama itirazım reddedildi...

Etiketler :

Diğer

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayse M.
  19 Mart
  16:20

  Cevap yazmaya yeltenmemişim bile. Tabi ki sorun çözülmedi. Paramın iadesi yapılmadı. 300 küsur lira bankaya hediye oldu.

 • 24 Temmuz
  10:34

  Müşterimiz Sn. Ayşe M. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş