Garanti Bankası Taksitli Nakit Avans Çekim Ücreti Yasal Değil!

Yavuz D. |

Kredi Kartımdan Son 3 yıl içinde çektiğim Taksitli Nakit Avanslardan. Taksitli Faiz ücreti dışında ayrıca tek seferde alınan Taksitli Nakit Avans Çekim ücreti alındığını fark ettim. Bu ücret Sözleşmeye aykırı. Bankanızın, tahsil ettiği taksitli nakit çekim işletim ücretini tarafımla müzakere etmediğinin belirlendiğini ifade ederek, baktığımız zaman bankanın hazırladığı sözleşme tüketicinin rahatlıkla okuyacağı şekilde olmadığını görüyoruz.

Dolayısıyla satıcı tüketici aleyhine dengesizliğe neden oluyor. Sizin bu durumun aksini iddaa etmeniz için, kanıt olarak sürmek üzere bir belgeye bağlamalı olmalıydınız. Bu durum Hukuka ve Hakkaniyet ilkesine aykırıdır. 10 yıllık tüm kesintilerin iadesini istiyorum.

Etiketler :

Banka Kartı Nakit Avans Kredi Kart Taksitlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Mart
  08:47

  Müşterimiz Yavuz D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş