22 Mart 2013

Garanti Bankası Taksitlendirme Yapmadı!

Garanti Bankası sesli yanıt sistemi tarafından aranarak, Şubat 2013 dönem sonuna kadar yapacağım nakit ve/veya tek çekim harcamalarımın 5 taksite bölünebileceği bilgisi verildi ve bunu onaylayan tuşlamayı yaptıktan sonra talebim doğrultusunda bu kampanyadan yararlanacağımı teyit eden sesli mesajı aldım.

Bu aramadan sonra, 17 Şubat tarihinde yapmış olduğum tek çekim harcamamın kampanyada belirtildiği şekilde taksitlendirilmediğini ve hesap ekstreme tek çekim olarak yansıtıldığını görüp müşteri hizmetleri yetkilisine durumu 15 Mart 2013 tarihi itibariyle bildirmeme rağmen 22 Mart 2013 tarihi itibariyle halen konunun araştırılmakta olduğu bilgisini almaktayım.

Firat 40 Okunma

Cevaplar

  • Firat23 Mart 2013

    Bankaların teknolojik imkanları göz önünne alındığında konunun bir haftayı aşan süre geçmesine rağmen hala araştırılmakta olması nekadar normal karşılanabilir? Ayrıca kredi kartı hesap kesim tarihi ile ödeme tarihi arasındaki süre dikkate alındığında bankanın sebep olduğu mağduriyeti bu açıklama gidermiyor.

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön