Garanti Bankası Tahsilat Birimi Aramaları Rahatsız Etmeye Başladı!

Hande B. |

Maaş ödeme tarihlerinin değişmesi, son 1 yıldır ailevi olarak maddi anlamda zor günler geçiriyor olmamıza karşın mevcutta bulunan bireysel kredimi 1 ayda olsa gecikmeli şekilde ödemeye devam ediyorum. Ancak her ay arayan arkadaşlarınızın tavrı insana kendisini suçlu gibi hissettirmekle birlikte, şu bankaya borcum bitse de bir an evvel kurtulsam hissiyatı yaratıyor.

Ne bir uygunluk sorgulama ne bir nezaket yok ne yazık ki. 10 gün gecikmeye girdi diye bir tek dayak atmadığınız kalıyor banka çalışanları olarak insana! i*** 'da kredim var ve gecikiyor ama her ay aradıklarında son derece nezaketli bir şekilde hatırlatma yapıyorlar. Kredim biter bitmez bankanızla ilişiğimi kesip çalıştığım iş yerinin maaş ödemelerini de sizden alması için kurucumuz ile özel olarak görüşeceğim!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Temmuz
  15:57

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş