Garanti Bankası Tabiki Kart Aidatı!

Serdar Şahika A. |

Yaklaşık 1 ay önce kadar Garanti flexi cars göndermek amacıyla Garanti Bankası tarafından arandım ve kart aidatı olmadığı bilgisi verildiği için kabul ettim. Fakat şuan görüyorumki kart adiatı kesilmiş hemde 100 tl yani bu kadar şaşırtıcılık bu kadar abes bi durum olamaz müşteri hizmetlerini aradığımda kart aidatı kesilmesinin sebebi seçtiğim paketmiş bana paket seçimiyle ilgili bişi sorulmadıki ben saf değilim kart aidatı kesilecek bir paket seçiyim ve iptal talebinde bulundum senelerdir müşterisiyim. Bana yok bonus verelim yok şöyle yapalım gibi saçma yardımda bulunuyorlar. Ben iade istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar Şahika A.
  08 Şubat
  13:47

  Hesap kesim tarihim geçti ve ekstrem cıktı ama hiçbir şekilde yardımcı olunmadı bu kadar olmaz yani 100 TL hiç bilgi vermeden nasıl kesersiniz. İnsanları çok güzel enayi yerine koyuyorsunuz helal olsun size. Bonus kartımı da kapatacağım

 • Serdar Şahika A.
  27 Ocak
  12:57

  Biran önce dönüş bekliyorum lütfen vakit geçirmeyin daha fazla

 • 27 Ocak
  09:43

  Müşterimiz Sn. Serdar Şahika A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş