22 Mayıs 2014

Garanti Bankası Süresi Dolmuş Hiç Olmayan Karttan Aidat İstiyor.

Garanti Bankası süresi dolduğu için aylar önce ATM'de kartı alıkoydu. Akabinde yeni kart falan da talep etmedim, gelmedi de. Ancak bana 70 tl aidat bedeli talep ediyorlar. Bu nasıl bir mantıktır. Aidatın da adıma haberim olmadan açılmış kartın da iptal edilmesini istiyorum.

Tümay 199 Okunma

Cevaplar

  • Tümay'ın Teşekkür Mesajı26 Mayıs 2014

    Haklı müşteri hattından arayıp kartı kapattılar ve aidatı iptal ettiler.

  • Tümay 26 Mayıs 2014

    Evet bu banka benim talep etmediğim bir kartı kendi kafalarına göre çıkartıp kart elime bile geçmeden bundan para talep etmiş bir bankadır. Bankadaki elemanları 600 dolar aidat alan kartlar var diye ahkam kesmektedir. Tabi ki tüketici hakem heyetine başvurdum. Direk verselerdi sadece bu senenin aidatı olan parayı vereceklerdi şimdi geçen sene de eklendi üzerine. İnşallah adalet yerini bulur.

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Müşterimiz Tümay Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön